De Adviesraad van Heracles Almelo is weer compleet. De raad bestaat uit zeven leden met vertegenwoordigingen vanuit de supporters, sponsoren en medewerkers van Heracles Almelo. De Adviesraad heeft een adviserende rol en draagt bij aan de groei en stabiliteit van Heracles Almelo. Op een aantal vastgestelde onderwerpen is vanuit de Adviesraad instemming nodig.
Bob van Driel, Richard Nijkamp (voorzitter Adviesraad) en Alexander Meijerink zijn de afgevaardigden vanuit de supporters. René Kolmschot vertegenwoordigt de medewerkers van Heracles Almelo.
Magda Evers (Marquette Beheer) vertegenwoordigt de sponsoren. Dit deed zij de afgelopen jaren samen met Gijs Westerbeek (Adwise) en Niels Mulder (NielZ Café Restaurant).
Eerder dit jaar hebben Gijs Westerbeek en Niels Mulder aangegeven de Adviesraad te verlaten. Jeroen Looms (Aermast) en Arno Westerhof (Van Merksteijn Steel Group) zijn bereid gevonden om samen met Magda Evers zitting te nemen in de Adviesraad namens de sponsoren. Daarmee is de Adviesraad weer compleet.
De RvC en directie van Heracles Almelo danken Gijs Westerbeek en Niels Mulder voor hun inzet in de afgelopen jaren en zijn blij met de benoemingen van Jeroen Looms en Arno Westerhof.



































