Heracles Almelo gaat vrijdag op bezoek bij Helmond Sport. In de negende speelronde van de Keuken Kampioen Divisie kan de ploeg van trainer Vincent Heilmann bij winst de eerste periodetitel in de wacht slepen. Met een fitte selectie werkt Heracles Almelo toe naar het duel in Helmond dat vrijdag om 21.00 uur van start gaat. Alleen Rhys Bozinovski en Yvandro Borges Sanches ontbreken vanwege langdurige blessures en Tarik Hamamioglu speelt jeugdinterlands met Turkije Onder 19.
Vincent Heilmann ziet de periodetitel als het grote doel voor de wedstrijd in Helmond. “De eerste periodetitel zou een bevestiging zijn dat je op de goede weg bent. Het is de opstap naar het grote doel. Dat is natuurlijk promoveren. We hebben tegen de groep gezegd dat je speelt om herinneringen te maken en prijzen te pakken. We hebben het aan het begin van de week benoemd en zijn daarna aan de trainingsweek begonnen. Er is hard gewerkt en we hebben veel vertrouwen in het duel van vrijdagavond.”
“Helmond Sport vind ik een ploeg met een duidelijk spelpatroon”, vervolgt Heilmann. “Zij hebben in eigen huis nog niet verloren, maar ik vind niet dat zij in thuiswedstrijden anders spelen dan in uitwedstrijden. Ze missen nu drie spelers vanwege jeugdinterlands. Ik ben benieuwd hoe ze tegen ons gaan spelen en of ze bepaalde details aan gaan passen. Je ziet dat onze tegenstanders de laatste weken steeds vaker andere dingen doen dan normaal. In ons achterhoofd houden we daar rekening mee, maar dat verandert niets aan ons strijdplan. We willen net als de afgelopen weken spelen met veel intensiteit, diepgang hebben achter de laatste lijn en veel mensen in het strafschopgebied krijgen. Op fysiek vlak denk ik dat wij verder zijn dan Helmond Sport. Als wij leveren wat we moeten leveren, dan kunnen we van iedereen winnen. Wij willen morgen periodekampioen worden, hoe maakt mij niet uit. Dat is gewoon ons doel.”
* Heracles TV sprak met Mario Engels, die onlangs zijn honderdste officiƫle wedstrijd speelde voor Heracles Almelo. Bekijk hieronder de voorbeschouwing met de aanvaller.























































