Op vrijdag 29 augustus neemt Heracles Almelo het in de Euroborg op tegen FC Groningen. Bekijk hieronder alle informatie over de kaartverkoop voor deze wedstrijd.
De uitwedstrijd tegen FC Groningen is onderdeel van Samen Thuis, Samen Uit.
Voor deze wedstrijd geldt de volgende verkoopperiode:
– Start verkoopperiode uit+ groep: dinsdag 19 augustus 2025 om 10:00 uur
– Start verkoopperiode overige seizoen- en fankaarthouders: vrijdag 22 augustus om 10:00 uur
Het overzetten van de kaarten kan tot uiterlijk donderdag 28 augustus 12.00 uur onder de, hieronder, geldende voorwaarden. Tot dan kunnen er ook nog kaarten gekocht worden.
Voorwaarden aanschaf en naamoverzettingen uit-kaarten
• Supporters met voorrang kunnen de kaart niet meer overzetten naar een andere naam (ongeacht of de kaart in de voorrangsperiode gekocht is of daarna) en kunnen ook geen geld terugkrijgen. Hiermee willen wij voorkomen dat een supporter die daadwerkelijk voorrang heeft opgebouwd geen kaart weet te bemachtigen voor één of meerdere uitwedstrijden doordat er kaarten worden overgezet naar supporters zonder voorrang.
• Supporters zonder voorrang kunnen de uitkaart nog overzetten van naam (tot de voor die wedstrijd aangegeven dag / tijd). De administratiekosten hiervan bedragen €2,50 per kaart die overgezet dient te worden.
• Supporters met STSU mogen maximaal twee wedstrijden per seizoen de uitkaart overzetten op een andere naam. De administratiekosten bedragen €2,50 per kaart.
Buskaarten
- Kosten: €27,50 per persoon
- Vertrek: 16.45 uur (onder voorbehoud van wijzigingen).
- Verkrijgbaar via ticketing.heracles.nl of in de FanServiceShop bij het stadion.
Er zijn geen kaarten meer beschikbaar voor dit duel.
Vertrektijden bussen (onder voorbehoud):
De bussen vertrekken vanaf het uitvak van Asito stadion richting Groningen. De toegang verloopt via ingang 1 naast de FanServiceShop. De bussen vertrekken om 16.45 uur vanuit het uitvak. Je dient daarom uiterlijk 16.30 uur aanwezig te zijn. In de week voorafgaand aan de wedstrijd worden de vertrektijden definitief gemaakt.
Autokaarten
- Kosten: €13,- per stuk.
- Minimaal 3 personen per auto
- 9 persoonsbusjes moeten aangemeld worden bij ticketing@heracles.nl. (maximaal 5 busjes)
- Auto’s welkom vanaf 19.00 uur bij het uitvak van FC Groningen
- Autokaarten verkrijgbaar via het formulier hieronder.
- Het is niet toegestaan om voorafgaand aan de wedstrijd je in het centrum van Groningen te begeven.
Het aanschaffen van autokaarten is niet meer mogelijk.
Aanvullende informatie
De volgende voorwaarden zijn bij dit duel van toepassing
• Je moet tijdig een uitkaartregistratie hebben. Deze kan je online aanvragen of updaten via heracles.nl/uitkaartregistratie.
• Voor uitkaarten dien je in het bezit te zijn van een seizoenkaart of fankaart voor het restant van dit seizoen
• Je moet een geldig identiteitsbewijs kunnen laten zien
• Kaarten zijn persoonsgebonden
• Maximaal 1 kaart per persoon
Huishoudelijke mededeling
Overmatig alcoholgebruik heeft bij uitwedstrijden in eerdere seizoenen tot overlast geleid en dit willen wij in de toekomst voorkomen. Wij leggen de verantwoordelijkheid graag bij onze meereizende fans neer. Denk aan elkaar en let op elkaar.
Wanneer een supporter nog geen 18 jaar is, mag hij/zij geen alcohol meenemen in de bus. Wanneer dit toch geprobeerd wordt, dan kan een steward dit te allen tijde in beslag nemen. Bij twijfel mag de steward om legitimatie vragen.
















































