De Heracles Foundation vindt dat ieder kind moet kunnen sporten! Dit is ook het kernprincipe van de inzamelactie voor het sportdepot. Heracles Almelo, Sportbedrijf Almelo en het Sportdepot Almelo hebben samen deze actie georganiseerd om sportmateriaal in te zamelen.
De aanleiding hiervoor is dat steeds meer gezinnen niet de financiƫle middelen hebben om sportspullen aan te schaffen. Dankzij deze inzamelactie zijn er door verschillende organisaties in Almelo tweedehands sportattributen verzameld. Deze worden vervolgens door het Sportdepot in Almelo beschikbaar gesteld aan de juiste doelgroep.
Gezien de enorme hoeveelheid ingezameld materiaal kan deze editie opnieuw als een groot succes worden beschouwd. Een hartelijk dank aan alle deelnemende locaties voor de waardevolle bijdrage!