Heracles Almelo is een club met een roemrijke historie. Verschillende prachtige hoofdstukken hiervan zijn te zien in het clubmuseum in het Asito stadion. Elke eerste zaterdag van de maand is ons clubmuseum geopend, waaronder aanstaande zaterdag 5 oktober van 10.00 tot 12.00 uur.

Heracles Museum

Bezoek het Heracles Museum  en laat je meevoeren door de 121-jarige geschiedenis van onze club. Door een breed scala aan  memorabilia maak je kennis met de rijke historie van Heracles. Je vind er unieke objecten, shirts, (elftal) foto’s  en natuurlijk ook de kampioensmedailles van 1927 en 1941 en de kampioensschalen van 2005 en 2023. Naast de permanente expositie zijn er vier wisselexposities per seizoen.  

In het museum is ook een “Iconenwand’ ingericht. Hierop zijn portretten te zien van helden van weleer, maar ook Heraclieden uit een recenter verleden sieren de wand. Zo heeft Everton Ramos Da Silva een mooi plekje en werd onlangs het portret van Samuel Armenteros onthuld.

Het museum is geopend voorafgaand aan iedere thuiswedstrijd en de eerste zaterdag van maand. Het museum is voor iedereen toegankelijk.