Roy Roemaat is dinsdagavond verkozen tot Vrijwilliger van het Jaar. Op de jaarlijkse Vrijwilligersavond werd Roemaat, die al veertien jaar vrijwillig actief is als video-operator, door vertrekkend bestuurslid Dinand ter Braak toegesproken en kreeg hij zijn prijs overhandigd. Daarnaast werden ook hoofdstewards Dianne Steggink en Jurrie Otter gehuldigd voor hun fantastische inzet voor de club. Zij stoppen na respectievelijk twintig en negen jaar als vrijwilliger bij de club.

Ook werd er stilgestaan bij de verjaardag van Gerrit van Dusschoten. De oudste steward van de club vierde dinsdag zijn 73ste verjaardag.

Wij bedanken nogmaals al onze vrijwilligers voor hun eindeloze inzet! Zonder vrijwilligers is onze club nergens en wij zijn bijzonder trots op onze vrijwilligers die zich iedere keer met ziel en zaligheid inzetten voor Heracles Almelo.