Al jaren is Heracles Almelo een gevestigde naam in het Nederlandse voetballandschap. Een club met een rijke historie, 120 jaar geleden opgericht en vanaf het seizoen 2023-2024 weer actief in de Eredivisie. Op Erve Asito ontvangen we iedere thuiswedstrijd duizenden supporters, sponsoren en andere belangstellenden. Ook buiten wedstrijddagen om is Erve Asito een thuis voor iedereen en een plek van ontmoeting. Heracles Almelo is meer dan voetbal.

Voedingsdeskundige (8 uur per week)

Heracles Almelo is op zoek naar een gedreven voedingsdeskundige. Onder verantwoordelijkheid van de performance coach zorg je er in deze functie voor dat we spelers op het gebied van voeding, hydratie en supplementen nog beter gaan begeleiden om een nog hoger niveau te bereiken. 

Beschik je over de juiste kwaliteiten? Solliciteer direct!

De uitdaging

Bij Heracles Almelo hebben we de afgelopen jaren op het gebied van voeding en gezondheid een basis gelegd om onze spelers op een zo’n professioneel mogelijke manier te assisteren. Om door te blijven ontwikkelen, willen we nu de volgende stap zetten en daarom zijn we op zoek naar een enthousiaste en gepassioneerde voedingsdeskundige.

Wat vragen we?

Jij bent een enthousiaste en gepassioneerde voedingsdeskundige die o.a. de volgende werkzaamheden dient te verrichten:

 • Meten van lichaamssamenstelling van spelers
 • Individuele voedingsschema’s opstellen
 • Het uitleggen, evalueren, monitoren en eventueel bijstellen van individuele voedingsschema’s met spelers
 • Samenwerken met de topsport kok op het gebied van de aangeboden dagelijkse voeding
 • Samenwerken met de medische en performance staf met betrekking tot individuele spelers
 • Adviseren op het gebied van supplementen
 • Bereidheid en flexibiliteit om indien nodig buiten kantoortijden te werken. We verwachten van je dat je minimaal één dagdeel in het stadion aanwezig bent, de overige uren worden in onderling overleg vastgesteld.

Waar beschik je over?

 • Aantoonbare affiniteit met sport en bij voorkeur voetbal
 • Proactieve werkhouding
 • (Bezig met) een bachelor of masteropleiding in voeding en diëtiek
 • Opleiding van ISAK level 1 (huidplooimetingen) 
 • HBO werk- en denkniveau

Een aantal pre’s zijn:

 • Je bent afkomstig uit en/of betrokken in Almelo en omstreken
 • Bewezen werkervaring op het gebied van voeding in de sport

Wat biedt Heracles Almelo jou?

 • Een uitdagende functie met veel verantwoordelijkheid
 • Mogelijkheden voor het combineren van een afstudeeropdracht
 • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Een marktconform salaris
 • Een contract voor één jaar met de mogelijkheid tot verlenging alsmede eventuele uitbreiding van het aantal uren
 • Een unieke en zeer veelzijdige functie in een dynamische werkomgeving

Naast deze voorwaarden kom je te werken bij een familiaire club waarin ruimte is om jouw initiatieven en ideeën uit te werken. 

Solliciteren?

Is dit jouw droombaan en wil je ons team versterken? Dan ontvangen we graag je schriftelijke reactie voorzien van je motivatie en cv uiterlijk maandag 18 september 2023 per e-mail naar hr@heracles.nl  t.a.v. Rick Aben. Reacties zonder brief en/of motivatie worden niet in behandeling genomen. 

De kennismakingsgesprekken worden ingepland in de laatste twee weken van september 2023. Een assessment maakt mogelijk onderdeel uit van de selectieprocedure.