Volg ons ook op
 Heracles.nlNieuw stadion | Kids club | Fanshop | Business Club | On Tour

Nieuws
Zieke kinderen genieten bij Heracles Almelo – N.E.C. - 07-05-2012
Jens, Bo, Jort, Martijn, Ties, Dion, Larissa, Giangelo, Stijn en Mats waren door de 8 leden van skybox 7 en in samenwerking met de kinderafdeling van het ZGT Almelo, Kans voor een Kind en de Heracles Foundation uitgenodigd om de wedstrijd Heracles Almelo – N.E.C. bij te wonen. Alle kinderen mochten iemand mee nemen. Als echte VIP gasten werden zij ontvangen door Hugo Biemans (Versteeg Glas en Montage BV) en Jan ter Horst (BAM Wegen regio oost). Voordat de wedstrijd begon kon er heerlijk genoten worden van patat, frikadellen, broodjes en drinken. Nick Hengelman, Thomas Bruns en Tim Breukers kwamen voor de wedstrijd even gezellig met de gasten praten en natuurlijk werden toen al de nodige foto’s gemaakt.

Ook in de rust werden de aanwezigen allemaal heerlijk verwend met hapjes en drankjes in de  warme skybox. De wedstrijd eindigde helaas in een nederlaag voor Heracles Almelo, maar dat kon de feestvreugde niet drukken. De kinderen en hun begeleiders genoten van deze bijzondere middag. Ook de gastheren genoten van de blije gezichten en de enthousiaste reacties. Na de wedstrijd kregen alle kinderen een mooie Heracles Almelo sjaal mee. Lerin Duarte, Luis Pedro en Jason Davidson kwamen ook nog op bezoek en deelden  handtekeningen uit. Er werden weer mooie foto’s gemaakt.

Namens de kinderen bedanken we alle leden van skybox 7: BAM Utiliteitsbouw, Hendriksen Accountants & Adviseurs, Engberink Technische Installatie BV, Versteeg Glas en Montage BV, BAM Wegen Regio Oost, ERDO BV, PR8 Architecten en Ter Horst Woondekor Almelo BV.


Advertentie
Volgende Wedstrijd
Heracles TV
Fancard
HERACLES LIVE APP
Kids Club
Heracles

© , Heracles Almelo